img

Dünya'nın En İyİlerİ

Keçoğlu farkıyla tekstil sektörünün en kaliteli dikiş makinalarıyla buluşun.

Keçoglu' nun internetteki yeni yüzü. 40 yılı aşkın sektör tecrübesiyle size her zaman en iyi hizmeti verebilmek için son teknolojiyi takip ediyoruz. Sektörün en kaliteli ürünlerini sunmak bizim en öncelikli hedefimiz. Artık size bir tık uzaktayız, ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.

read more

Hakkımızda

Firmamızın temelleri Cağaloğlu'nda 1960'ların sonunda atılmıştır.

Tekstil ve konfeksiyon sektörüne adım atan büyüğümüz merhum Hüseyin Keçoğlu'nun izinden ve onun biz oğullarına öğrettiği dürüstlük ve erdemli olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Babamızın "Müşterinizi bir müşteri olarak değil, bir aile ferdi gibi görüp benimseyin. Hizmetinizde teraziniz hep dengeli olsun." nasihatını çerçeveletip başucumuza astık. Hep gözümüzün önündeki bu baba öğüdü felsefemizi oluşturmaktadır.

Bugün onlarca çalışanı ile Avrupanın en büyük Tekstil ve konfeksiyon pazarı İ.M.Ç Unkapanı bloklarında 1000 m2 mağazasında hizmet vermektedir.

Firmamız sektöre gerekli her türlü makina ve binlerce yedek parça çeşidi ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mercan yokuşunda ilk tohumu atılıp filizlenen KEÇOĞLU ENDÜSTRİ LTD. şirketimiz yıllar yılı kalıcılığıyla köklü bir çınar olma emelindedir.

Yedek Parça Bölümü

ad ad ad ad ad ad

Ütü Sistemleri

pix

Konfeksiyon ütü sektörünün en önde gelen firmalarının ürünlerini hizmetinize sunmaktayız. Sanayi ve evde kullanabileceğiniz buhar kazanlı ütü sistemlerini firmamızdan yada online satış sitemizden temin edebilirsiniz. Güvenli alışverişin yeni adresi www.makinaspeti.com adresinden temin edebilirsiniz
Online Olarak Almak için Tıklayınız.

İletişim

Her türlü sorularınız, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz.

Telefon   :  0212 522 71 74
Faks        :  0212 528 61 88
Adres     :  İ.M.Ç 2.Blok No:2252 Unkapanı - Fatih / İstanbul
E-mail     :  info@kecoglu.com.tr
Bize anında ulaşmak için;
Canlı Destek